הדוברים

מומחים ובכירים מהארץ ומהעולם בתחומי אנרגיה נקייה, השקעות קלינטק ומדיניות אנרגיה

ערב גאלה

הארוע החברתי של התעשייה - ארוחת ערב וטקס הענקת אותות הוקרה

התכניה

יום ראשון ה- 2.12

20:00 – 7:00

בשיתוף עם:

סיור מקצועי למתקני אנרגיה:

הסעה יוצאת מתחנת ארלוזרוב, תל-אביב

  • תחנת כוח תרמו-סולארית אשלים.
  • פיילוט אגירה של חברת ברנמילר.
  • כפר הדגמה לטכנולוגיות מנותקות רשת.
  • קבלת פנים
  • נסיעה למלון דן, אילת

מספר המקומות מוגבל!

ישנם רק 100 מקומות (שני אוטובוסים סה"כ). אנא ודאו שאתם מוסיפים את הסיור להזמנה שלכם

יום שני ה- 3.12

9:00

הרשמה וכיבוד קל

9:30

מליאת פתיחה

יו"ר דורית בנט ונועם אילן

ברכות:

יובל שטייניץ– שר האנרגיה, מים ותשתיות לאומיות

ישראל דנציגר, מנכ"ל המשרד להגנת הסביבה

יפתח רון טל – יו"ר חברת חשמל

מאיר יצחק הלוי – ראש העיר אילת

ד"ר חנן גינת – ראש המועצה האזורית חבל אילות

אנדרו הרשקוביץ, נציג פאוור אפריקה

מר בוריס מינץ, נשיא מכון מינץ לפתרונות מדיניות אסטרטגיים לאתגרים גלובליים, אונ' תל-אביב.

11:15

מדיניות האנרגיה של ישראל

מראיין ערן בר-טל, עורך כלכלי, ישראל היום

אודי אדירי, מנכ"ל משרד האנרגיה

אסף אילת, יו"ר רשות החשמל

————————————-

התייחסות מפי: ח"כ יעל כהן-פארן

13:15 – 12:00

אגירה והסטת שיאי ייצור בהתאם לצריכה – החלופה האמיתית לתחנות ייצור המופעלות לשיאי הצריכה והרחבת תשתיות ההולכה.

יו"ר מושב: יוסף אברמוביץ, מנכ"ל אנרגיה גלובאל

פרנק ארמג'ה, סגן-נשיא לוקהיד מרטין אנרגיה

ג'ונתן רובינסון, יועץ בכיר, פרוסט וסאליבן

אבי ברנמילר, מנכ"ל ברנמילר אנרגיה

ליאור הנדלסמן, ממייסדי סולאר אדג'

אילון וניש, מנכ"ל EDF ישראל

אד וויס, נשיא ESS רומיאו פאוור

13:00 – 14:15

הפסקת צהריים וביקור בתערוכה

14:15 – 15:30

חדשנות ישראלית בעולם תשתיות מנותקות רשת

יו"ר מושב: חגית פרוד, תכנית פירס

עודד רוזנברג, מנכ"ל, אפולו פאוור

משה תשובה, תטיס התפלה סולארית

רפי ברום, מנכ"ל אגרו-סולאר

יאיר טלר, מנכ"ל הום-ביוגז

יוני הרן,מנכ"ל הקבוצה לקיימות

בועז וכטל, רוטס טכנולוגיות לחקלאות בת-קיימא

בדרך לפגוש את יעדי הממשלה – המומנטום החדש של עולם הPV בישראל.

יו"ר מושב: איתן פרנס, איגוד חברות האנרגיה המתחדשת

נורית גל, רשות החשמל

נבות בר, מנכ"ל שיכון ובינוי אנרגיה מתחדשת – 'מה הרגולטור צריך לדעת'.

מרטי סדלר, דירקטור תשתיות ושירותים, אינטל

צפריר יואלי, מנכ"ל אנלייט אנרגיה מתחדשת

שחר בן-מויאל, מנכ"ל, משקים אנד פרטנרס

אייל ביגר, מייסד יוזמת האנרגיה הטובה

חוני קבאלו, רשות החשמל

 

15:30 – 16:45

מודלים להטמעת חדשנות ישראלית באפריקה

יו"ר מושב: ליהי סקולר, דלויט ישראל

דורית בנט, מנכ"לית אילת-אילות אנרגיה מתחדשת ורון יריב מנהל פיתוח עסקי, עמירן קניה, 'פיתוח מרכז הדגמה של אילות-אילות לטכנולוגיות אוף גריד בקניה אילת-אילות'.

ג'יימס מילווי, מנהל מחלקת אנרגיה מתחדשת, טכנוסרב קניה, 'איך TechnoServe עובדת עם קהילות ותאגידים כדי להכניס טכנולוגיות באזורים מרוחקים (אנרגיה, מים וחקלאות)'.

אריה דובב, מנהל קרן תיקון עולם (TOV) ותכניות אסט' בינלאומיות של שותפות הג'וינט, 'ציפיות מול מציאות: המסע הארוך של הקמת פרויקט TOV – פרויקט הפיתוח הישראלי הראשון המבוסס על מודל עסקי באפריקה'.

ד״ר רם פישמן, המחלקה למדיניות ציבורית, אוניברסיטת תל אביב. חסמים לאימוץ טכנולוגיות משופרות במדינות מתפתחות: Tau-Tata פרויקט בהודו.

 קרולינה ברטו, יועצת ל Beyond the Grid קניה, תכנית עסקאות ורפורמה, פאוור אפריקה

חדשנות סולארית והשקעות עכשוויות

יו"ר מושב: שירלי שפר, הון הטבע

פטר מיקובק, מנהל אינבן קאפיטל קרן השקעות

קנת' פריי, מנהל מכירות PV אירופה, וואווי

ד"ר גדעון פרידמן, משרד האנרגיה

אבישי דרורי, מנכ"ל Solaround

עופר צדקה, מנכ"ל Solview

אסף פרידלר, מנכ"ל בלייד ריינג'ר

17:30 -16:30

ביזור ייצור החשמל במזרח אפריקה – הזדמנויות לחברות ישראליות.

יו"ר מושב: רון אדם, משרד החוץ

אנדרו הרשקוביץ, פאוור אפריקה

עמית לב, ראש הנציגות המסחרית בדרום אפריקה

דויד מפונדו, USAID זמביה

עמנואל מוטנג, USAID מזרח אפריקה

סמסון אצבאה, USAID אתיופיה

יוסי אברמוביץ, נשיא אנרגיה גולבאל

אנרגיה בענן – פריצה לתעשייה, מגרש חדש, שחקנים חדשים ומודלים עסקיים 

יו"ר מושב: אלעד שביבOneOPI

ריצ'רד אדמס, מנהל תחום חדשנות, NREL

רג'נלד נארו, מנכ"ל איגוד רשת חכמה, סקנדינביה

טד ברוהנס, מנהל חדשנות טכנולוגית, חברת חשמל טוסון, אריזונה.

עמק שדות, מנכ"ל FSIGHT

18:00 – 17:30

הפסקת קפה וביקור בתערוכה

20:15- 18:00

כנס משקיעים – EnergyVest

בשיתוף עם ניוטק, משרד הכלכלה, הון הטבע ומכון הייצוא הישראלי

יו"ר מושב: מורן בוגנים-גולד, משרד הכלכלה
דברי פתיחה וברכות מפי: 

  • עודד דיסטל, מנהל ניוטק, משרד הכלכלה
  • ענת צור-סגל, מנכלי"ת הון-הטבע
  • ישר בן-מרדכי, מנכ"ל בזן

הכרזת הזוכים: נועה אהרוני, מנהלת קלינטק, מכון הייצוא
פאנל שופטים:
ריצ'רד אדמס, מנהל תחום חדשנות NREL
טרייסי ווסט, מנהלת מחקר ופיתוח, חברת סאות'ווסט.
ד"ר איתן יודלביץ, מנכ"ל קרן בירד
עידן מור, מנהל השקעות, קרן Centrica

לצפייה ברשימת המציגים אנא בקרו בעמוד 'כנס משקיעים'

23:00 – 20:45

ערב גאלה – כולל ארוחת ערב, הופעה חיה וטקס הענקת אותות בתעשיה.

מנחה הערב: ארנון מעוז, מגזין תשתיות

יוכרזו הסטארטאפים הזוכים בתחרות ENERGYVEST

מקבלי אות הוקרה ע"ש בראיין מדווד לתרומה לתחום האנרגיה הנקייה:

ראסל רובינסון, מנכ"ל קק"ל JNF

אורית מרום, עורכת דין ושותפה במשרד שיבולת עריכת דין.

צוות המייסדים של חברת סולאר אדג': גיא סלע, ליאור הנדלסמן, יואב גאלין, מאיר אדסט, אמיר פישלוב

יום שלישי ה- 4.12

9:00 – 10:15

מליאה מרכזית: מעבר לטכנולוגיה – מודלים חדשים לעולם טוב יותר

 יו"ר מושב: מיה יעקבס, מנכלי"ת עמותת צלול

טוד בריידי, מנהל יחסי חוץ וקיימות בינלאומיים, אינטל העולמית

ד"ר ג'אובני דה-סאנטי, יו"ר דירקטוריון משאבי קיימות, הנציבות האירופאית

סבנם רוסיטשקה, מייסדת Freeelio , מודלים עסקיים לחישמול מנותק רשת

————————————————-

אהרון אהרון, מנכ"ל רשות החדשנות, "ישראל מאומת הסטארטאפ לשדה ניסויים גלובאלי?"

10:15 – 10:45

הפסקת קפה וביקור בתערוכה

10:45 – 12:00

אורח רוח פיננסי להרחבת מסחר של טכנולוגיות חדשניות

יו"ר מושב: גיל שאקי, רשות החדשנות

אלסנדרו סטפנוני, בנקאי בכיר לתחום אנרגיה, INTESA SAOPAOLO

Peter Thorlacius Bondrop, Lead Associate at Ørsted Ventures.

ליהי סקולר, דלויט

אבי ברנמילר, מנכ"ל ברנמילר אנרגיה

נועם אילן, הון-הטבע

אורן עזר, מייסד-שותף, אלקטראון

 

הזדמנויות וטרנדים באנרגיה מתחדשת

יו"ר מושב: יובל זוהר, משרד האנרגיה

ד"ר לארס פודלובסקי, מנהל מחקר ופיתוח, PI BERLIN,  גרמניה

בנג'מין עטיה, מחלקת מחקר, גרינטק מדיה

משה גבאי, אנלייט, 'אנרגיית רוח בישראל'.

דרק גראסמן, מנכ"ל ומייסד Kohilo Wind

יובל זוהר, ' 200 מגה וואט סולארי בדימונה – ההזדמנות הסולארית הגדולה הבאה'

 

11:30 – 12:30
לעבוד נכון עם פאוור אפריקה: שולחן עגול לחברות אנרגיה ישראליות עם נציגי הארגון
בשיתוף משרד הכלכלה, ניוטק ומכון הייצוא
אולם קורל – כניסה בהרשמה מראש בלבד

12:00 – 13:15

רתימת החדשנות לקידום תשתיות אנרגיה

יו"ר מושב : לימור נקר וינסנט, קרן בירד

טרייסי ווסט, מנהלת מחקר ופיתוח, חברת סאות'ווסט.

רייקו קר, מחלקת המים והחשמל של לוס אנג'לס

שחר לוי, מנכ"ל ומייסד NortecView

יוגב קציר, מנכ"ל INFALAB

 אלחי פרקש, מנכ"ל lightApp

מבלוקצ'יין ואנרגיה סולארית

יו"ר מושב: שאול אדרת, שותף, משרד שיבולת ושות'

עו"ד שאול אדרת, "מבוא לבלוקצ'יין והמצב הנוכחי של שווקי בלוקצ'יין"

סבנם רוסיטשקה, מייסדת Freeelio ומייסדת אגודת הבלוקצ'יין הגרמנית, "כיצד כלכלה מבוססת טוקנים מאיצה אנרגיה מבוזרת."

פרנסואה סונט, מייסד ElectricChain, המטבע הסולארי. 

 

13:15 – 14:15

ארוחת צהריים וביקור בתערוכה

14:15 – 15:30

ערים חכמות

יו"ר מושב: אסף אדמון, היחידה הסביבתית, אילת

כריסטיאן טורדו, סגן ראש העיר לאנרגיה וחדשנות, ניס, צרפת. 

אלן שאטו, ראש מרכז למצוינות, סגן מנהל לכלכלה, חדשנות ותעסוקה, ניס, צרפת..

אלנוס פון רדקי, מנהל תחום חדשנות בממשל העירוני, פרנהופר גרמניה.

אלעד טופל, מנהל פרויקט עיר חכמה, אילת.

אוריאל בבסקי, מנהל תכנון ובנייה בת-קיימא, עיריית תל-אביב יפו. 

נעמי ויינר, מנהלת פיתוח עסקי, אריזונה Tech Parks

פיתוחים אחרונים באגירה במימן

יו"ר מושב: ד"ר צבי תמרי, משרד המדע

גיל שביט, יו"ר GENCELL

יגאל קליין, TEPS

ליאור אלבז, IFCC

אסא זיו, מנכ"ל NRGSTORAGE

פרופ' מרים רפאלוביץ, המחלקה למדעי החומר, SUNY at Stony Brook, ניו-יורק

15:30 – 16:45

העתיד של טעינת רכבים חשמליים

יו"ר מושב: נועם אילן, הון-הטבע

ד"ר צבי תמרי, משרד האנרגיה, "מכרז ממשלתי להקמת עמדות טעינה לרכבים חשמליים".

אורן עזר, מנכ"ל, אלקטראון

אילן בן-דוד, מנכ"ל, צ'ארקטק

דורון פרנקל, מנכ"ל, DRIIVZ

דרור בר-לב, XCharge
ג'ונתן רובינסון, פרוסט אנד  סאליבן
איתן פרנס, איגוד חברות האנרגיה המתחדשת

ישראל כמובילה עולמית במחקר בתחום אגירה

יו"ר מושב: ד"ר אלה שטראוס, משרד המדע

פרופ' דורון אורבך, אנו' בר-אילן

דן שנייר, אונ' תל-אביב

פרופ' אלכס שכטר, אריאל

ד"ר מושיאל ביטון, מייסד ומנכ"ל Addionics

17:00 – 18:15

קוקטייל סיום

בחסות רשות החשמל ואיגוד חברות האנרגיה המתחדשת לישראל

דוברים

Dorit Banet
Udi Adiri
Avi Brenmiller
Ron Adam
Eitan Parnass
Richard Adams
Dr. Shlomo Wald
Marty Sedler
Jonathan Haran
Reiko A. Kerr
Dr. Moshe Tshuva
Dan Schneier
Igal Klen
Noam Ilan
Jonathan Robinson
Yashar Ben-Mordechai
Elad Shaviv
Nurit Gal
Yuval Zohar
Dr. Lars Podlowski
Alessandro Steffanoni
Gil Shaki
Oded Rozenberg
Doron Frenkel
Louis C. Ting
Derek Grassman
Asaf Eilat
Frank Armijo
Tracy West
Yosef Abramowitz
Francois Sonnet
Ragnvald Naero
Sebnem Rusitschka
Naama Altman
Arieh Doobov
Carolina Barreto
James Maillu
Honi Kabalo
Yuval Steinitz
Lior Handelsman
Limor Nakar-Vincent
Yair Teller
Andrew Herscowitz
Orit Marom
Yiftah Ron-Tal
Luca Matrone
Alain Chateau
Hanan Ginat
Hagit Freud
Maya Jacobs
Navot Bar
Todd Brady
Boris Mints
Dr. Giovanni De Santi
Leehe Skuler
Christian Tordo
Oren Ezer
Boaz Wachtel
Benjamin Attia
Gideon Friedmann
Ilan Ben David
Alanus von Radecki